درباره باتیس

شرکت ایده پردازان باتیس در سال 1386 به منظور ارائه خدمات در حوزه سیستمهای یکپارچه سازمانی و نیازهای نرم افزاری فعالیت خود را آغاز نمود.نظر به نیاز روزافزون شرکتها به نرم­ افزارهایی با امکان سفارش سازی بالا که مطابق با روند کاری و فرآیند های سازمانی آنها باشد، شرکت باتیس با شعار “نگاهی نو به ایده های شما” تمرکز خود را بر ارائه سیستمهای سازمانی با قابلیت سفارشی سازی بالا قرار داد.

باتیس از ابتدا با تکیه بر نیروهای جوان و کوشا وعلاقه مند به یادگیری و پیشرفت سعی برآن دارد تا طراحی و توسعه نرم افزارهای خود را با تکیه بر دانش فنی روز و همخوان با نیازهای مشتری ارائه دهد.
توجه به نیازها و چرخه فعالیت هر مشتری باعث ایجاد سیستمهای خاص، مطمئن و قابل اتکا برای آنها گردیده که ضمن سهولت استفاده از سیستم ها، موجب افزایش کارایی و بهینه سازی در فرآیندهای سازمانی مشتریان می گردد.
با توجه به فضای کسب و کار پویای کنونی، یکی از مزیت های رقابتی باتیس چابک بودن این شرکت درارائه خدمات و پاسخ به تغییرات مورد نیازمشتریان خود می باشدکه به عنوان بخش جدایی ناپذیر از ارتباط میان باتیس با مشتریان خود بوده است.
هدف اصلی باتیس پیاده سازی سیستم های نرم افزاری برای مشتریان بر اساس میزان بلوغ سازمانی آنها و مطابق با نیازهای آنها بوده است. در همین راستا با تکیه به دانش و تجربه به دست آمده در طی سالها و دارا بودن مشتریان در صنایع و ابعاد متفاوت این توانایی حاصل گردیده تا با ارائه خدمات تحلیلی و مشاوره ای به مشتریان خود نسبت به بهینه سازی فرایند ها و در نهایت تحول نرم افزاری به منظور افزایش بهره ­وری آنها اقدام نمایند.

فلسفه

ایده پردازان باتیس معتقد است میتوان با استفاده از دانش و تجربه و برقراری شراکتی سازنده با مشتریان، موفق به حصول سطح بالایی از اعتماد در استفاده از نرم افزار  گردید

چشم انداز

ایده پردازان باتیس به مشتریان خود کمک میکند تا از تمام ظرفیتهای بالقوه خود برای هر چه قوی تر شدن کسب و کار خود استفاده کنند.

مأموریت

ماموریت ما این است که هر مشتری به بهترین نحو تجارت خود را انجام دهد. ما این کار را از طریق ارائه راه حلهای تکنولوژیکی که مشکلات حال و آینده را مد نظر قرار دارد انجام داده و سعی میکنیم کمترین مداخله ای در امور داخلی مشتریان انجام دهیم

همکاران ما در باتیس